شنبه , خرداد ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / آخرین اخبار / آکادمی خون آشام / جلد اول (کامل)

آکادمی خون آشام / جلد اول (کامل)

درود دوستان عزیز

امروز با ارائه جلد اول از آکادمی خون آشام به قلم ریچل مید در خدمتتان هستیم.

امیدوارم از خواندن این کتاب بسیار زیبا لذت ببرید.

نام کتاب: آکادمی خون آشام

تعداد جلد ها: ۶ جلد

خلاصه داستان:
آکادمی خون آشام، مجموعه ایست فانتزی با تم خون آشام و رومنس، اثر ریچل مید، شخصیت اصلی این سری دختر نوجوان و نیمه خون آشامیست به نام رز هاتاوی. او در «آکادمی سینت ولادیمیر » آموزش می بیند که چگونه با استریگوی مبارزه کند.
این مجموعه در دنیایی اتفاق می افتد که دو نژاد از خون آشامان بر روی زمین زندگی می کنند: استریگوی و موروی.
« استریگوی » خون آشامی پلید و نامیرا هستند و افراد بی گناه را کشته و از خون آنان تغذیه می کنند. آنها قصد دارند با افزایش نژاد خود، اشراف زادگان موروی را به طور کامل از بین ببرند. موروی می توانند به میل خود با خوردن خون یک انسان، و یا به اجبار به استریگوی تبدیل شوند. اگر یک استریگوی خون یک موروی، دمپایر و یا انسان را بخورد و دوباره همان خون را به آنان بنوشاند، به استریگوی تبدیل می شوند.
در مقابل، «موروی» خون آشامانی صلح طلب هستند، و از نیروهای بنیادین آب، آتش، زمین و هوا، تنها برای برقراری صلح استفاده می کنند.
آنان از نیروی بدنی ضعیفی بر خوردارند و به هیچ عنوان جادوی خود را در جنگ به کار نمی برند، به همین دلیل نگهبانانی از نژاد دمپایر همواره از آنان محافظت می کنند. دمپایر، به نژاد نیمه خون آشام اطلاق می شود. این نژاد می تواند حاصل ازدواج موروی با انسانها و یا موروی با دمپایر باشد.
دو دمپایر هرگز از یکدیگر دارای فرزند نمی شوند.
نام های استریگوی، موروی و دمپایر از اساطیر رومانی و بالکانی برگرفته شده اند.
رز هاتاوی یک دمپایر و محافظ شخصی یک موروی به نام لیسا دراگومیر می باشد. او در آکادمی خون آشامِ «سینت ولادیمیر» یاد می گیرد که چگونه با استریگوی مبارزه کند، و توسط یکی از محافظان بزرگ تر لیسا ، دیمیتری بلیکوف ، آموزش می بیند تا با استفاده از سه روش قطع کردن سر، بیرون آوردن قلب استریگوی به وسیله ی خنجر نقره ای، و سوزاندن، آنان را بکشد.
رز در این سری کتب با خطرات گوناگونی روبرو می شود، اما مهمترین این خطرات در محبتی نهفته است که وی نسبت به معلم خصوصی خود احساس می کند …

لینک خرید:

Vampire Academy Vol 01 Full FA

برای دریافت کمیک ها و کتاب های بیشتر به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید:

لینک کانال

درباره‌ی Ragnar Lothbrok

همچنین ببینید

جهان ویچر / مارچین باتیلدا (کامل)

درود دوستان عزیز امروز با ارائه‌‌ای مشترک از دوران اژدها و کائرمورهن در خدمتتان هستیم، …

دیدگاهتان را بنویسید