دوشنبه , تیر ۳۱ ۱۳۹۸
آموزش وردپرس
خانه / آخرین اخبار / آکادمی خون آشام / جلد سوم / بوسه سایه

آکادمی خون آشام / جلد سوم / بوسه سایه

درود دوستان
همانطور که در جریان هستید خیلی از خریداران معترض بودند که چرا این کتاب نسخه معمولی نداره که بر روی موبایل و تبلت بتوانند مطالعه کنند و برای استفاده از کلید و قفل کتاب هم به مشکل بر می خوردند برای همین تصمیم گرفتیم تا این مشکل رو حل کنیم و مفتخریم اعلام کنیم که به همت جمعی از تایپیست های خوب سایت همکارمون دریم رایز موفق به تایپ و تهیه نسخه ای ساده از این کتاب شدیم.

هم اکنون نسخه معمولی این کتاب چایگزین نسخه قبلی بر روی فروشگاه شده است و دوستداران این کتاب می توانند با مراجعه به فروشگاه این کتاب رو تهیه کنند. ( البته لازمه این رو هم بگم که اون دسته از افرادی که این کتاب رو خریداری کرده بودند نگران خرید دوباره نباشند چراکه یک نسخه به ایمیلشون ارسال شده و با مراجعه به ایمیلی که باهاش ثبت نام کرده بودند می توانند کتاب رو تهیه کنند.)

مشحصان کلی اثر:
نام کتاب:
آکادمی خون آشام / جلد سوم / بوسه سایه
نویسنده: ریچل مید
ژانر: فانتزی، رومنس، خون آشامی
سال انتشار: ۲۰۰۸
تعداد صفحات: ۴۱۹

خلاصه داستان: چه می شود اگر دنبال کردن قلبش از دست دادن بهترین دوستش را به دنبال داشته باشد؟
لیزا دراگومیر یک پرنسس موروی است. یک خون‌آشام میرا با موهبتی که می‌تواند جادوی موجود در سطح زمین را کنترل کند. همواره باید از او در برابر استریگوی‌ها محافظت شود. حریص‌ترین خون‌آشام‌ها – کسانی که هرگز نمی‌میرند. ترکیب قدرتمند خون انسان و خون‌آشام که در رگ‌های رز هاتاوی، بهترین دوست لیزا، جریان دارد او را به دمپایر تبدیل کرده است. رز انتخاب شده است که با به خطر انداختن زندگیش از لیزا در برابر استریگوی‌هایی که مصمم‌اند او را تبدیل کنند محافظت کنند.
رز می‌داند که عشق ورزیدن به دیگر نگهبانان ممنوع است. لیزا بهترین دوستش، آخرین پرنسس دراگومیر، همیشه باید در ارجحیت قرار گیرد. اما زمانی که پای دیمیتری بلیکوف جذاب به میدان باز می‌شود، برخی از قوانین محکوم به شکسته شدن هستند.
و بعد تاریکی عجیبی در ذهن رز شروع به رشد می‌کند و سایه‌های روح مانند، نزدیک شدن شیطانی خوفناک را به دروازه‌های آهنی آکادمی هشدار می‌دهند. مردگانِ متحرکِ نامیرا که خواهان انتقام زندگی‌هایی هستند که رز گرفته است، در حال نزدیک شدن هستند. در نبردی جانکاه که با بدترین کابوس‌هایش برابری می‌کند، رز مجبور است از میان زندگی، عشق و دو فردی که برایش بیشترین اهمیت را دارند، انتخاب کند. اما آیا انتخابش به معنای نجات تنها یکی از آنهاست؟

می تونید برای خرید این کتاب فوق العاده زیبا به اینجا برید.

برای دریافت کمیک ها و کتاب های بیشتر به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید:

لینک کانال

درباره ی Ragnar Lothbrok

همچنین ببینید

داستان های شاهزاده پارس / قسمت چهارم / شن های فراموش شده

داستانهای شاهزاده پارس قسمت چهارم شن های فراموش شده زمان رویدادن اتفاقات این بازی پس …

دیدگاهتان را بنویسید

به مناسبت ۲۰۰۰تایی شدن کانال دوران اژدها در شبکه اجتماعی، کلیه محصولات فروشگاه از ۲۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شدند. (کد تخفیف: 2kmembers ) رد کردن