شنبه , دی ۲۹ ۱۳۹۷
آموزش وردپرس
خانه / آخرین اخبار / دست یاری

دست یاری

دوستان خوبم سلام!

در چند ماه اخیر، تیم دوران اژدها به علت مشکلاتی که بر اثر نابخردی یک نفر به وجود اومده بود، با مشکلاتی جدی رو به رو شد و حتی چند بار تا مرز بستن و بی خیال قضیه شدن پیش رفتیم. اما خب به هر حال هر دفعه لطف دوستان شامل حال ما بود و کماکان توفیق خدمت به فرهنگ کتاب و کتابخوانی نصیب ما هست و در کنار دوستانمون در کالیمدور، آردا، وینترفل و دریم رایز و … سعی می کنیم تا افق های روشن تری رو برای فردای فانتزی کشور ترسیم کنیم.
اگر خدا بخواد از بعد از فصل امتحانات(تقریبا از اوائل بهمن ماه) می خوایم که دوباره یک فعالیت جدی رو شروع کنیم و به کارها نظم و نسق سابق رو بدیم. اما در این راه به شدت به کمک شما دوستان عزیز نیازمندیم. کار زیادی هم نیست و مطمئن باشید که خودتون هم در این راه چیزهای خیلی زیادی یاد خواهید گرفت و دوستان خیلی خوبی پیدا خواهید کرد. بنا به تجربه شخصی!

اما زمینه هایی که ما واقعا می تونیم از کمک شما عزیزان استفاده کنیم:
۱٫ خبر و اطلاع رسانی
۲٫ مولتی مدیا
۳٫ تایپ (کسایی که برای تایپ اعلام آمادگی می کنن در جریان باشن که شرایط خاصی داره قضیه تایپ)
۴٫ کمیک و گرافیک
۵٫ اگر چیزی به نظرتون می رسه که فکر می کنید برای سایت مناسبه حتما به ما بگید! خجالت هم نداره! شاید ایده شما منشا یک اتفاق بزرگ بشه!

مطلب بعدی در مورد کانال تلگرام هست که از امشب سعی می کنیم فعال ترش بکنیم و با کانال های مرتبط در ساعت هایی که بازدید کمتر هست تبادل داشته باشیم ولی سعی می کنیم تا جای ممکن از درج تبلیغات بی ربط و الکی و غیراخلاقی خودداری کنیم، چون اولویت ما احترام به شعور مخاطب هست.

رفقا تریبون تبلیغ ما شما هستید! شما پیامبران ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی هستید! پس دست دوستان در ظلمت خودتون رو بگیرید و اون ها رو هم به سمت نور بی پایان کتاب بیارید!

پی وی بنده مثل همیشه به روی شما بازه! برای اعلام آمادگی و انتقاد و پیشنهاد قدم بر چشم بنده بذارید و راحت باشید! ما توی دوران مثل خانواده ایم!😊
@kaladinstormblessed

با احترام
تیم مدیریت دوران اژدها

درباره ی Kaladin stormblessed

همچنین ببینید

جهان تِداس / قسمت دوم / الف‌ها: بخش دوم

الف‌ها: بخش دوم افسانه‌ها و تاریخ ثبت شده الف‌های تِداس عمری طولانی‌تر از انسان‌ها ندارند، …

دیدگاهتان را بنویسید