یکشنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۳۹۸
آموزش وردپرس
خانه / آخرین اخبار / غبار ستاره / نیل گیمن / کتاب کامل

غبار ستاره / نیل گیمن / کتاب کامل

درود دوستان عزیز

مفتخریم که اعلام کنیم که به مناسبت ۷ سالگی دوران اژدها قراره یه جشن کوچیک برگزار کنیم و تا اخر این ماه کلی کمیک و کتاب ارائه بشه …

می دونم که همیشه شما عزیزان همراه ما بودین و بهمون کلی انگیزه دادین برای اینکه رو به جلو حرکت کنیم و به جایگاهی برسیم که به خاطرش به وجود داشتن شما عزیزان بهش افتخار کنیم ولی همیشه یک آغازی ، پایانی هم داره و خب هنوز پایان دوران به سراغش نیومده چون شما کاربران عزیز رو داریم که پشتمون هستین و بهمون کلی انگیزه میدین.

برای امروز که اولین روز ارائه جشن هست یکی از آثار فانتزی مطرح دنیا از نویسنده معروف این ژانر، نیل گیمن برای تقدیم به شما عزیزان آماده شده.

مترجم این اثر یکی از دوستان خوبمون شاهین بوده

کار ویراستاریش رو هم امیر حسین به عهده داشته

صفحه‌ آرایی بسیار زیبای این اثر هم کاری از امین عزیز بوده

و طراحی کاورش هم کار خودم هست

امیدوارم که از خواندن این کتاب لذت ببرید

 

خلاصه داستان:
در شهر کوچک “وال” زندگی به نرمی جریان دارد . وجه تسمیه این شهر , دیوار سنگی با ابهتی ست که شهر را از دشتی پرعلف جدا می کند .
اینجا تریستران تورن جوان دلش را به ویکتوریل فورستر زیباروی باخته و در عوض پاداش دست های او که آرزوی قلبی اش بودند , قسم می خورد که ستاره ای را که از آسمان به زمین افتاده بود به چنگ آورد و آن را به معشوقه اش بدهد . این همان پیمانی بود که او را به آن سوی دیوار باستانی و درون جهانی می فرستد که خارج از حد تصور عجیب و خطرناک است .

درباره کتاب:
“گرد ستاره” رمانی به قلم نویسنده بریتانیایی ” نیل گیمن ” است که معمولا به همراه تصویرسازی هایی از “چارلز وس” منتشر می شود . لحن و سبک این اثر با بقیه “پروز فیکشن” های گیمن تفاوت دارد , به صورتی که عمدا به سنت داستان های تخیلی انگلیسی قبل از “تالکین” نوشته شده و پا بر جای پای نویسندگانی همچون ” لرد دونسای” و “هوپ میرلس” می نهد . قصه درباره ی ماجرا های پسر جوانی از اهالی دهکده ی “وال” است که با سرزمین جادویی “فائری” هم مرز است .

در سال ۲۰۰۷ فیلمی براساس این رمان منتشر شد که به طور کلی بازخورد خوبی گرفت . همچنین گیمن در مواردی اشاره هایی به نوشتن یک مجموعه , یا حداقل کتاب دیگری درباره دهکده ی وال داشته است .
داستان از آوریل ۱۸۳۹ شروع می شود , کمی بعد از این که جان ویلیام دریپر از ماه عکس گرفت و چارلز دیکنز داشت سری اولیور توئیست را منتشر می کرد . بیشتر کتاب هفده سال بعد به تقدم اکتبر ۱۸۵۶ اتفاق می افتد .

می تونید برای خرید این کتاب فوق العاده زیبا به اینجا برید.

 

برای دریافت کمیک ها و کتاب های بیشتر به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید:

لینک کانال

درباره ی Ragnar Lothbrok

همچنین ببینید

کمیک میراث کین / روح ربا

درود دوستان عزیز امروز با ارائه کمیک بسیار زیبا و تک جلدی میراث کین – …

دیدگاهتان را بنویسید