چهارشنبه , تیر ۲۶ ۱۳۹۸
آموزش وردپرس

حماسه ویچر | جلد اول | آخرین آرزو (رایگان)

۰ تومان

دسته:

توضیحات

نام کتاب: آخرین آرزو
نام مجموعه: حماسه ویچر
نویسنده: اندره سپکووسکی
ژانر: حماسی، فانتزی، قهرمانانه
تعداد صفحات: ۳۰۶

خلاصه داستان:
“آخرین آرزو” یکی از دو مجموعه داستان های کوتاهی است که قبل از حماسه ی ویچر اصلی و به دست نویسنده ی لهستانی، آندره سپکووسکی،نوشته شده اند. اولین نسخه ی لهستانی در سال ۱۹۹۳ و اولین نسخه ی انگلیسی آن در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. این کتاب هم چنین به چندین زبان دیگر هم ترجمه شده است. در این مجموعه از فرمول داستان های به هم مرتبط استفاده شده است و شامل هفت داستان می شود؛
گرالت از ریویا بعد از این که در نبرد زخمی می شود، در یک معبد استراحت می کند، چندین بار به گذشته بر می گردد و اتفاقات اخیر را مرور می کند که هر یک داستانی را شکل می دهند.
گرالت از ریویا یک ویچر و شخصیت اصلی مجموعه ی ویچر نوشته ی آندره سپکووسکی می باشد. ویچرها شکارچیان مزدور هیولاها هستند. آنها تقریبا توانایی های مافوق بشری دارند و شمشیرزنان ماهری هستند.
گرالت همچنین با نام «گوین بلید» (در زبان کهن به معنی «گرگ سفید»، نامی است که توسط دریادها «پری های جنگل» به او داده شده) و همینطور «سلاخ بلاویکن» شناخته می شود.
همگان تصور می کنند که گرالت اهل ریویا یک ویچر است. جادوگری مکار، آدمکشی بی رحم. و قاتلی خونسرد. تنها هدفش: نابودی هیولاهایی است که دنیا را آلوده ساخته اند اما…..
هرگز فراموش نکنید «اما هر چیز هیولامانندی، شیطانی نیست و هر چیز زیبایی، خوب نیست. و در هر داستان پریانی ذره ای حقیقت نهفته است»

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “حماسه ویچر | جلد اول | آخرین آرزو (رایگان)”

به مناسبت ۲۰۰۰تایی شدن کانال دوران اژدها در شبکه اجتماعی، کلیه محصولات فروشگاه از ۲۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شدند. (کد تخفیف: 2kmembers ) رد کردن