دوشنبه , تیر ۳۱ ۱۳۹۸
آموزش وردپرس

غبار ستاره | نیل گیمن

۱۰۰۰۰ تومان

توضیحات

نام کتاب: غبار ستاره

نویسنده: نیل گیمن

ژانر: فانتزی

سال انتشار: ۱۹۹۹

تعداد صفحات: ۲۰۳

خلاصه داستان: در شهر کوچک “وال” زندگی به نرمی جریان دارد . وجه تسمیه این شهر , دیوار سنگی با ابهتی ست که شهر را از دشتی پرعلف جدا می کند .
اینجا تریستران تورن جوان دلش را به ویکتوریل فورستر زیباروی باخته و در عوض پاداش دست های او که آرزوی قلبی اش بودند , قسم می خورد که ستاره ای را که از آسمان به زمین افتاده بود به چنگ آورد و آن را به معشوقه اش بدهد . این همان پیمانی بود که او را به آن سوی دیوار باستانی و درون جهانی می فرستد که خارج از حد تصور عجیب و خطرناک است .

درباره کتاب: “غبار ستاره” رمانی به قلم نویسنده بریتانیایی ” نیل گیمن ” است که معمولا به همراه تصویرسازی هایی از “چارلز وس” منتشر می شود . لحن و سبک این اثر با بقیه “پروز فیکشن” های گیمن تفاوت دارد , به صورتی که عمدا به سنت داستان های تخیلی انگلیسی قبل از “تالکین” نوشته شده و پا بر جای پای نویسندگانی همچون ” لرد دونسای” و “هوپ میرلس” می نهد . قصه درباره ی ماجرا های پسر جوانی از اهالی دهکده ی “وال” است که با سرزمین جادویی “فائری” هم مرز است .

در سال ۲۰۰۷ فیلمی براساس این رمان منتشر شد که به طور کلی بازخورد خوبی گرفت . همچنین گیمن در مواردی اشاره هایی به نوشتن یک مجموعه , یا حداقل کتاب دیگری درباره دهکده ی وال داشته است .

داستان از آوریل ۱۸۳۹ شروع می شود , کمی بعد از این که جان ویلیام دریپر از ماه عکس گرفت و چارلز دیکنز داشت سری اولیور توئیست را منتشر می کرد . بیشتر کتاب هفده سال بعد به تقدم اکتبر ۱۸۵۶ اتفاق می افتد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “غبار ستاره | نیل گیمن”

به مناسبت ۲۰۰۰تایی شدن کانال دوران اژدها در شبکه اجتماعی، کلیه محصولات فروشگاه از ۲۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شدند. (کد تخفیف: 2kmembers ) رد کردن