چهارشنبه , تیر ۲۶ ۱۳۹۸
آموزش وردپرس

پیش درآمد مه زاد | یازدهمین فلز | برندون سندرسون

امتیاز 4.60 از 5 امتیاز 5 مشتری
(دیدگاه کاربر 5)

۴۰۰۰ تومان

توضیحات

مشخصات کلی اثر:
نام کتاب: یازدهمین فلز
نویسنده: برندون سندرسون
نام مجموعه: مه زاد
تعداد جلد: ۷
سال انتشار: ۲۰۱۲
ژانر: فانتزی حماسی

خلاصه ی داستان:
یازدهمین فلز پیش درآمدی است بر سه گانه ی اول مه زاد شاهکار برندون سندرسون. یازدهمین فلز داستان اینکه گمل چطور به کلسیر هنر آلومنسی را آموخت را تعریف می کند. آنها به مانتیز سفر می کنند و به دژ شزلر حمله می برند.
در این داستان کلسیر را سه ماه پس از به دست آوردن قدرت هایش، بی انگیزه درمانده و بی هدف می بینیم و اینکه چطور در نهایت بذر نقشه ی شورش علیه فرمانروا در ذهنش کاشته شد.

◄ مشخصات کلی اثر: نام کتاب: یازدهمین فلز نویسنده: برندون سندرسون نام مجموعه: مه زاد تعداد جلد: ۷ سال انتشار: ۲۰۱۲ ژانر: فانتزی حماسی ◄ خلاصه ی داستان: یازدهمین فلز پیش درآمدی است بر سه گانه ی اول مه زاد شاهکار برندون سندرسون. یازدهمین فلز داستان اینکه گمل چطور به کلسیر هنر آلومنسی را آموخت را تعریف می کند. آنها به مانتیز سفر می کنند و به دژ شزلر حمله می برند. در این داستان کلسیر را سه ماه پس از به دست آوردن قدرت هایش، بی انگیزه درمانده و بی هدف می بینیم و اینکه چطور در نهایت بذر…

User Rating: 4.2 ( 6 votes)

5 دیدگاه برای پیش درآمد مه زاد | یازدهمین فلز | برندون سندرسون

 1. نمره 5 از 5

  ThundeR (مالک تایید شده)

  خیلی زیبا
  ایده های جالب و هیجان انگیزی داره
  وقتی ک مقدمه اش به اون سرعت تموم شد اعصابم خورد بود که چرا ادامه ش رو ندارم
  بسیار جذابه
  ممنون
  منتظر ارائه جلدهای اصلی هستم بشدت

 2. نمره 5 از 5

  sepehrsaeedi1994

  سلام… خسته نباشید… من تازه عضو شدم ببخشید پس کی قراره کتاب شاه کش ادامه بدید؟بهتر نبود مثل وبسایت وینترفل داخل سایت برای فروش قرار می دادید؟تا اینکه بخواین چاپ کنیدش

  • Raistlin Majere

   سلام کتاب شاه کش توی نت دیگه منتشر نمی کنیم و این کتاب به چاپ خواهد رسید. هر کسی روش های خاص خودش رو داره ولی ما ترجیح می دیم که کتاب به چاپ برسه.

 3. نمره 4 از 5

  sepehrsaeedi1994

  بعد کی کتاب رو چاپ می کنید ؟آخه خیلی وقته خبری نیست… در ضمن حتما سانسور هم میشه… مگه نه ؟البته شنیدم انتشارات آذرباد ترجمه جلد اول رو بدون سانسور انجام داده ولی هنوز چاپ نکرده و از طریق سایت میفروشند…. شما هم همین کار رو انجام میدید ؟کتاب رو ارسال می کنید ؟

  • Raistlin Majere

   هر موقع که تونستیم کپی رایت نویسنده رو بگیریم. و بله فروش اینترنتی هم خواهد داشت کتاب. تلاش می شه که تا حد ممکن سانسوری صورت نگیره، ولی اگر هم گرفت، بخش های حذف شده رو توی کانال مون ارائه می کنم.

   اما درباره ی اون نشر کذایی اولاً که امسال هم نمایشگاه کتاب غرفه شون رو پلپ کردن به خاطر اینکه کتاب ها رو بدون بازبینی ارشاد ارائه کرده بود.

   دوماً دلیل اینکه اینترنتی می فروشن اینه که یه دستگاه چاپ کوچیک گرفته توی خونه چاپ می کنه، و تیراژش زیر ۱۰۰ تاست، و بعد از چند بار ورق زدن کل کتاب از هم باز و ورق ورق می شه. و قدرت پخش و چاپ درست درمون کتاب رو نداره. و معمولاً از هر مجموعه یه جلد می ده می ره سراغ مجموعه بعدی و هیچ موقع یه مجموعه رو تکمیل نمی کنه.

   سوماً ترجمه هاشون بدون بازبینی ترجمه و نگارشی درست و حسابی هستن و معمولاً به درد سبزی پیچیدن توی سبزی فروشی ها می خوره.

   این چنین نشری سزاش بی توجهی و خرید نکردنه تا اینطوری به خوانندگان ظلم نکنه و سرشون کلاه نذاره.

 4. نمره 4 از 5

  sepehrsaeedi1994

  ممنون بابت پاسخگویی… جالبه شما میخواین حق کپی رایت رو از پاتریک رافوس بگیرید… خیلی حرکته خوبیه… آفرین. نمیدونم نشر بهنام هم همین کار رو انجام دادن یا نه ؟

  • Raistlin Majere

   نه این نشر هم چنین کاری نکرده. اما اشتباه بزرگ ترشون دادن کتاب به مترجمی بوده که در حد کتاب نیستش. لحن شاعرانه و بزرگسالانه ی زیبای کتاب تبدیل به نثری کودکانه و عادی شده به این بهانه که حتی کودکان هم بتونن از خوندنش لذت ببرن! (دیگه تا ته این قضیه رو باید برین!) و ضمناً هر کجایی که بلد نبودن حذف شده بی دلیل، جایی که حتی مورد خاصی نداره واسه حذف!

 5. نمره 5 از 5

  time23lord

  سلام. این کتاب رو باید قبل از سه گانه ی مه زاد بخونیم یا بعدش و این که خود این پیش درآمد به تنهایی ۷ جلده یا با احتساب همه ی کتاب های مه زاد میشه ۷ جلد؟

  • Ragnar Lothbrok (مالک تایید شده)

   سلام بله این کتاب داستانش قبل از سه گانه اول هست
   خودش به تناهیی یک جلد هست و جدا از اون ۷ جلد می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

به مناسبت ۲۰۰۰تایی شدن کانال دوران اژدها در شبکه اجتماعی، کلیه محصولات فروشگاه از ۲۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شدند. (کد تخفیف: 2kmembers ) رد کردن