یکشنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۳۹۸
آموزش وردپرس
خانه / آخرین اخبار / معرفی شخصیت های ویچر/ قسمت پنجم/ هالمار، کریس، بیرنا

معرفی شخصیت های ویچر/ قسمت پنجم/ هالمار، کریس، بیرنا

معرفی شخصیت های ویچر / قسمت پنجم:

«هالمار کرایت»

هالمار بسیار شبیه پدرش، کراچ کرایت هست. تنومند و چهارشانه، شمشیر زن قدرتمند و توانا با کاریزمای رهبری که لجبازترین یا ضعیفترین افراد هم مجاب به پیروی می‌کند. برای همین بهترین گزینه برای فرمانروایی اسکلیج است اما اون در عوض برای قهرمان بازی به اوندویک رفته تا غول بکشه!
بیشتر کودکی سیری در اسکلیج گذشت و وقتی در مسابقه پرش روی یخ بخاطر سبکی و چابکی برنده شد هالمار می خواست بزندش اما خودش زمین خورد و آسیب دید. بعدتر که به هوش اومد سیری کنار تختش مراقبش بود و عاشق هم شدند! سیری ۱۰ سال و هالمار ۱۵ سالش بود که سیری رو با چشم گریون به سینترا برگردانند. بعد از قتل عام سینترا هالمار دنبال سیری گشت ولی ناکام موند.
وقتی ینفر در جستجوی سیری به اسکلیج اومد تا به مکان خطرناک سدنا ترنچ بره، هالمار قسم خورد کمکش کنه اما ینفر نتونست قبول کنه جون هالمار رو بیشتر از این به خطر بندازه و هالمار رو مجبور کرد سوار کشتی دوم بشه و هالمار زنده موند درحالی که همه مسافران کشتی اول کشته شدند و ینفر اسیر ویلگفورتز شد.

«کریس کرایت»

کریس و هالمار بعد از مرگ شاه برن فرمانروای اسکلیج برای جانشینی شاه برن که دایی کراچ کرایت هم هست رقابت می‌کنند (خود کراچ کرایت با وجود صلاحیت و مقبولیت همگانی علاقه ای به شاه شدن نداره و بخاطر همین فرزندانش مطرح می شن. همه هالمار پسر بزرگ کراچ رو به عنوان جنگجوی دلاور و نترس ستایش می‌کنند و ادعای کریس برای همه عجیبه چون تا به حال ملکه ای به اسکلیج حکومت نکرده اما با کمک گرالت می تونه خودشو به همه ثابت کنه که یه فرمانروا بیشتر از زور بازو به درایت و تدبیر نیاز داره) و چون بیرنا برن همسر شاه برن فکر می کنه پسر بزرگ خود شاه برن، در برابر مقبولیت فرزندان کراچ کرایت شانسی نداره دست به توطئه ای می‌زند تا بتونه پسرش، سِوانریج تویرسیچ را شاه بعدی جزایر اسکلیج کند. اینکه کدام یک از این سه نفر فرمانروای اسکلیج می شن کاملا به انتخاب های گرالت بستگی دارد.
می شه گفت فرمانروا شدن کریس بیشتر از همه به نفع آینده ی اسکلیج است.

«بیرنا برن»

بیرنا برن همسر شاه برن تویرسیچ فرمانروای اسکلیج و مادر فرزند ارشد شاه برن که حاضر نشد طبق رسم رایج اسکلیج بعد مرگ شاه برن همراهش در مراسم تشییع سوار کشتی بشه و سوزانده بشه (معشوقه ی جوان شاه برن بجای اون اینکارو کرد).
بیرنا برن می‌خواست نقش ملکه ی مادر رو ایفا کنه و به جانشینی پسرش سوانریج برای اینکه شاه بعدی اسکلیج بشه کمک کنه؛به همین دلیل دست به توطئه ای زد که منجر به کشته شدن بسیاری از بزرگان همه قبایل اسکلیج شد. بیرنا برن به جرم خیانت به مرگی تدریجی و دردناک محکوم شد.

گردآورنده: مهسا جوادی

ادامه دارد…

درباره ی Ragnar Lothbrok

همچنین ببینید

کمیک میراث کین / روح ربا

درود دوستان عزیز امروز با ارائه کمیک بسیار زیبا و تک جلدی میراث کین – …

4 دیدگاه

  1. مرسی از پست تون،

    تو پست بعدی میشه از کاهیر هم بگین؟ ممنون

     

  2. اول از همه تشکر میکنم بابت مقالاتی که دربارۀ شخصیت های ویچر می نویسین.

    سوالی که توی این بخش از مقاله برام پیش اومده اینه که مگه اسم سرزمین هالمار، “اسکلیگا” نبود؟ توی مقاله اما نوشته شده “اسکلیج”

دیدگاهتان را بنویسید